Czytanie na polanie

Czytanie na polanie – 22 czerwca 22 czerwca w naszej szkole odbyła się akcja „Czytanie na polanie”, której celem było promowanie czytelnictwa oraz zachęcanie uczniów do spędzania czasu z książką na świeżym powietrzu. Uczniowie klas I–III wysłuchali fragmentów książki Karolcia, które przeczytały pani Anita Kwiatkowska oraz pani Aleksandra Sarbinowska. Po wspólnej lekturze dzieci wykonały prace plastyczne pod hasłem „Moje wakacyjne marzenie”. Swoje marzenia umieszczały na papierowych koralikach, nawiązując do magicznego koralika z książki, który spełniał życzenia. Uczniowie klas IV–VIII uczestniczyli w czytaniu fragmentów książki Pajączek na rowerze, które zaprezentowała pani Aleksandra Sarbinowska. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze i było doskonałą okazją do połączenia kontaktu z literaturą, naturą oraz twórczej aktywności. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzony czas i za angażowanie w to wyjątkowe wydarzenie. Mamy nadzieję, że wakacyjne marzenia naszych uczniów spełnią się, a książki będą im towarzyszyć również podczas letniego wypoczynku.