Projekt: ,,Z MISTRZEM NA SPORTOWO”


Szkolny Związek Sportowy „WIELKOPOLSKA” pragnie zaprosić szkoły, nauczycieli, pracowników, uczniów oraz ich rodziny do udziału w projekcie „Z MISTRZEM NA SPORTOWO”.

Nasz projekt znalazł się wśród 33 organizacji zakwalifikowanych do rywalizacji w drugim etapie ogólnopolskiego programu „odLOTTOwa jazda 2021″ Fundacji LOTTO im. Haliny Konopackiej.

Ideą programu jest aktywizacja sportowa Polaków poprzez umożliwienie im włączania się do akcji i wyjeżdżanie kilometrów na rowerze, na rzecz jednej z organizacji zakwalifikowanej do konkursu.

KRĘCĄC DLA NAS KILOMETRY POMOGĄ NAM PAŃSTWO ZORGANIZOWAĆ CYKL SPOTKAŃ Z MISTRZAMI SPORTU DLA DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ NA TERENIE WIELKOPOLSKI.

Aby dołączyć do zabawy wystarczy zainstalować aplikację „ACTIVY” na swoim telefonie, wybrać projekt „odLOTTowa jazda 2021″, wybrać Szkolny Związek Sportowy „WIELKOPOLSKA” i ruszając w trasę rozpocząć rejestrowanie swoich kilometrów. Projekt rusza już dziś (18 czerwca) i potrwa do 31 sierpnia br.
Każdy kilometr jest ważny.
Więc jeśli jesteś miłośnikiem dwóch kółek dołącz do naszej zabawy, zaproś na przejażdżkę rodzinę, znajomych i kręć kilometry.

KTO WIE, MOŻE TO WŁAŚNIE DO TWOJEJ SZKOŁY ZAWITA MISTRZ SPORTU.Więcej informacji na: https://www.fundacjalotto.pl/odlottowa-jazda/